Angielski na Rolkach 2022

Zapraszamy dzieci w wieku od 6-12 lat na letnie półkolonie w naszej szkole przy ul. Melomanów 8.


W programie anglojęzyczne warsztaty połączone z nauką jazdy na rolkach, dużo zabawy na świeżym powietrzu oraz filmowy projekt artystyczny.

Angielski na Rolkach 2021

Zapisz dziecko na jedyne w swoim rodzaju, absolutnie wyjątkowe, kultowe półkolonie Angielski Na Rolkach.

Gwarantujemy mnóstwo zabawy w wesołym anglojęzycznym środowisku, wakacyjną atmosferę i naukę solidnych podstaw jazdy na rolkach.

Tu znajdziesz relację z naszych zajęć. 

Wyprawa Rolko-Busem

Już w sobotę 29/05/2021 ruszamy na pierwszą anglojęzyczną wyprawę naszym rolko-busem. Twoje dziecko jeździ na rolkach? Ten pomysł może mu się podobać.

W programie:
  • Czterogodzinna wycieczka po Warszawie
  • Anglojęzyczny projekt na trasie
  • Przejazd Rolko-busem i na rolkach
  • Mini piknik na trawie
  • Lody na bulwarach
Dla kogo:
  • Uczniów szkoły Elsa Kids &Teens jeżdżących na rolkach
  • Uczestników zajęć wakacyjnych „Movie Rolki” i "Drama Rolki"
  • Ich przyjaciół, którzy potrafią jeździć na rolkach
  • Oraz wszystkich chętnych „Tough Coookies”

Angielski na Rolkach 2020

Zapraszamy dzieci od 6-12 lat na VI edycję zajęć wakacyjnych w ELSA - w tym roku pod hasłem Movie Rolki. Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku mnóstwo ruchu na powietrzu, chcesz, żeby spędziło wesoło i twórczo czas w anglojęzycznym środowisku, nauczyło się nowych umiejętności i wzięło udział w naszym projekcie filmowym - te zajęcia są dla niego!

Angielski na Rolkach 2019

To już piąta edycja naszych przygód z angielskim na rolkach! Gwarantujemy mnóstwo ruchu na świeżym powietrzu połączonego z nauką jazdy na rolkach wg. standardów międzynarodowego programu ICP®. Do tego emocjonujące działania artystyczne zakończone pokazami dla publiczności, a wszystko to po angielsku - bo angielski to nie tylko przedmiot w szkole, to język dzięki któremu dowiadujesz się więcej. Zapraszamy dzieci w wieku od 6-10 lat. Ceny od 650 zł za turnus. 

Summer English Fun dla przedszkolaka

Od 19/08/2019 zapraszamy na Summer English Fun. Jest to cykl 45 minutowych spotkań, a każde z nich to bajkowa podróż do krainy angielskiego. Towarzyszyć  nam będą bohaterowie naszych nowych programów dla dzieci niebieski stworek Boo i para sympatycznych elfów Max i Lilly. 

Chcesz  sprawdzić, czy już czas rozpocząć drogę do dwujęzyczności Twojego dziecka?  Summer English Fun na pewno Ci w tym pomoże!

godz. 17:00  (3-4 latki)   godz. 18:00   (5-6 latki)

Cena karnetu na cztery zajęcia to 120 zł - do wykorzystania w dowolnie wybranych terminach przez dwa ostatnie tygodnie sierpnia. Rodzic może towarzyszyć dziecku  przez cały czas.  

Summer Course 'Level
Up' dla nastolatka

Level Up to intensywne, indywidualne  zajęcia, które pozwalają na nadrobienie zaległości lub podniesienie angielskiego Twojego nastolatka na kolejny poziom. 

Odpowiednie dla dzieci po IV szkoły podstawowej i młodzieży przygotowującej się przyszłorocznych egzaminów ósmoklasisty oraz nadrabiających zaległości. 

Zajęcia odbywają się w blokach - po 90' przez 7 dni lub 120' przez 5 dni +  praca w domu na platformie on-line każdego dnia. Tygodniowy kurs pozwala na podniesienie poziomu o ½ na skali CEFR.  

Terminy i godziny ustalamy indywidualnie po przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego ze wszystkich sprawności. 

Cena kursu to 600 zł